05 apr 2011
aprill 5, 2011

GIN Saku Long Drink erilahendus

aprill 5, 2011 Heliga reklaam, Reklaamtreiler

Et miks vaikus? Tööd tegime, vabariigi ülbeimat reklaami!

Kõik sai alguse ideest, kui OMD meie poole pöördus, kas midagi sellist on võimalik. Loomulikult on, oleme põhimõtetega mehed ja kui kuidagi pole võimalik, siis kuidagi on siiski võimalik!

Kuna uus jook on Jungle Mix, siis tegime esialgu looma puuri, 2m kõrguse täpse koopia GIN purgist, puur treilerile ja purk sinna sisse… PEAAEGU METSIK! Lisasime ka mitmete loomade möirged ja valmis see oligi, linna peale laiama!

Kampaania kestvus 2 nädalat, kus E-R  15.00-19.00 (L-P 12.00-16.00) sõitis see mööda linna ringi ja selle välisel ajal parkis Kristiine või Järve kaubanduskeskuse peaukse ees. Rahva tagasiside oli ääretult positiivne ja kontaktide arv väga kõrge. Väga palju andis juurde heli, mille peale inimesed kindlasti pead pöörasid, ka need, kel nina raamatus või muude toimetustega seotud olid. Kui kuskil peatusime, tehti selle kõrval pilti ja uuriti lähemalt!

Vot sellise vinge asjaga saime maha koostöös OMD-ga!

Kampaania hinnaklass oli küll natuke kõrgem, kuid kindlasti oli asi seda väärt! Kui juba midagi teha, siis korralikult, tavpärane plakat seinal ei ole teema! Müüb see, mis on eriline!

Tekkis ideid või mõtteid, võta julgelt ühendust ja teeme ära. Ideid saad koguda ja kontaktid leiad Stereo Meedia kodulehelt!

Popp ja noortepärane saab olla meie feissbuuki lehel!